wtorek, 15 kwietnia 2014

Rada Zawodników będzie przedstawiała opinie i punkt widzenia zawodników. Może zgłaszać swoje pomysły, postulować itp.. Oczywiście, że zawodnik musi wyrazić zgodę i chęć udzielania się.  Również uważam, że zawodnik powinien uczestniczyć z zawodach i ogólnie wiedzieć co się dzieje w Związku.. Rada będzie zatwierdzona na zawodach, tutaj można wstępnie wytypować kandydatów, bo wiele osób odwiedza tę stronę. Dobrze jakby każdy członek rady był z innego klubu, senior/junior/mono/bf + pomysły +być na czasie i wiedzieć co się dzieje w PZPnie :)


Finał Pucharu Świata w Dubaju ODWOŁANY. Kolejny raz taka wpadka CMASu..  w 2010 r. również odwołali zawody w Dubaju i później w Kolumbii.. a co z klubami, które kupiły już bilety..? CMAS powinien zwrócić koszta.. powinien.. W takiej sytuacji dobrze by było, gdyby NAM przyznali organizację Finału PŚ. Już pewne kroki zostały poczynione w tej sprawie ;)

Juan Fernando Ocampo z Kolumbii, jako pierwszy zawodnik na Świecie, złamał czas 1:20 na 200 pp na długim basenie!!! Nowy Rekord Świata - 1:19,7 ! Ogromny postęp tego młodego zawodnika! Płynął w nowej skórce CMAS Jacked, zrobionej z innego materiału niż Diana czy Aquarapid, jakby z cienkiego neoprenu.. znowu wchodzą ulepszone stroje??
~~> wyścig Juana na 200 m SF  ..świetna technika
POLECAM :)

II KPP w Gliwicach - bardzo sprawnie przeprowadzone zawody, zabawne komentarze spikera zawodów, spoko nagrody, możliwość sprawdzenia się na każdym dystansie. Same plusy ! Bez niepotrzebnych (wg mnie - seniorki) dyplomów, ale specjalnie drukowane dyplomy dla najmłodszych, dla których dyplom to cenna nagroda. Super rozwiązanie. Bardzo sprawnie przebiegło rozgrywanie konkurencji i wręczanie medali :) Nie padły żadne limity do reprezentacji - poprawcie mnie jeśli się mylę. Został pobity jeden REKORD POLSKI na 50 m pod wodą seniorek  - Michalina Demska z Laguny Toruń napływała rewelacyjny czas 18,43!!! Gratulacje !

W klasyfikacji klubowej zwyciężył klub Nautilus Jastrzębie (2220pkt) zwyciężył nad Laguną Toruń (1960pkt) i Delfinkiem Chodzież (1803pkt) 
Reszta wyników na ~~> www.pzp-n.pl
~~> Lagunowa galeria zdjęć


OGŁOSZENIE ! :)
Klub Laguna Toruń organizuje obóz sportowy w termiie 1-12 sierpnia w Stargardzie Szczecińskim. Jęśli ktoś chciałby potrenować w wakacje z trenerami Kadry Polski to jest taka możliwość. Ktoś zaineteresowany - pisać w komentarzach :)

1 komentarz:

  1. uuuuuuuuuuuuu ilu chętnych...Widzę,że każdy chce jechać na obóz z Laguną i ich wykwalifikowaną trenerską kadrą!

    OdpowiedzUsuń