niedziela, 30 czerwca 2013

Zgrupowanie Reprezentacji Polski w pływaniu w płetwach 2013

Po tygodniu trenowania na olsztyńskiej pływalni Aquasfera, reprezentacja przenosi się do Szczecina, aby szlifować formę do Mistrzostw.
Od lewej: Mateusz Szurmiej, Mateusz Michalski, Jakub Górny, Katarzyna Truszczyńska, Michalina Demska, Kinga Małachowska, Tomasz Kubicki, Joanna Sarna, Bartosz Smaruj, Filip Nowak.
A na Finswimmerze WYWIAD z Matim i światowy RANKING, gdzie znajduje się zestawienie wyników zawodników (prawie) z całego świata z tego roku.

       Na zgrupowanie dołączyli do nas Jakub Dyrszka, Weronika Prentka i Oskar Borowczyk.
W poniedziałek odbyła się konferencja w której uczestniczyli reprezentanci Polski : Weronika i Michalina oraz trenerzy Tomek Kubicki i Marek Ogiełło, którzy wypowiadali się na temat nadchodzących Mistrzostw-> link

      Wiadomość z ostatniej chwili Paweł Pulwin z klubu Toruńczyk Toruń , rocznik 1992, pojedzie na Mistrzostwa Świata Seniorów do Kazania. Będzie startować na dystansach 50bf, 100bf, 200bf.Są już LISTY STARTOWE na MEJ !

Reprezentacja w komplecie !!! Jutro oficjalne otwarcie zawodów, pojutrze pierwszy dzień startowy. Trzymajcie kciuki za naszych juniorów ! POWODZENIA :)
Będę na bieżąco pisać wieści ze szczecińskiej pływalni :) 

7 komentarzy:

 1. trzymam za Was mocno kciuki niech Mazurek poplynie ze Szczecina na całą Polskę

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać po przeanalizowaniu rankingu, ze Pulwin raczej szans na finał nie ma, wolałbym, żeby jechał ktoś kto choć nie ma limitu do reprezentacji ( a jest blisko ) to w rankingu plasuje się wyżej. Ale oczywiście piszę to bez jakiejkolwiek pretensji do kogokolwiek, zrobił facet limit to mu się należy. Ale może warto byłoby czasem wyłamać się z przepisów i brać pod uwagę obecne rankingi bardziej niż nasze limity, one czasem bardziej odzwierciedlają szanse zawodników bo pokazują aktualny poziom na danym dystansie.
  Wszystkim życzę powodzenia. Czekam na wieści ze Szczecina, mam nadzieje, że juniorzy pokażą na co ich stać, DAJCIE CZADU !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. to może zabawmy się w typowanie kto ma szanse na medal w Szczecinie ja niestety nie widze nikogo bo Weronika po cięzkiej kontuzji jeszcze chyba nie jest w najwyższej formie a może Waldek co Wy na to :) ale obym się mylił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno sztafeta chłopaków na brąz, chodzą takie głosy w obozie reprezentacji Polski. Chłopaki po 2tyg ciężkiej pracy na kuźni i szlifowaniu swoich reakcji startowych wraz z techniką bardzo szybkiego pływaniu są gotowi do zdobywania największych laurów. Prawdopodobnie nowy Rekord Polski i brąz jest już ich Pozdrowienia ze Szczecina

   Usuń
  2. Tak jest. Juniorzy są przygotowani na 250% swoich możliwości, każdy z nich jest zmotywowany, pewny siebie i gotowy do największych poświęceń ! Trenują zawzięcie i z wielkim zaangażowaniem co musi skutkować znakomitymi wynikami na Mistrzostwach Europy Juniorów. JEDNO JEST PEWNE, TANIO SKÓRY NIE SPRZEDADZĄ I BĘDĄ WALCZYĆ DO KOŃCA. Przez cierpienia do zwycięstwa !

   M.G & P.C

   Usuń
 4. Myślę, że weronika mimo kontuzji wywalczy swoje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już rozpoczęły się ME a tu cisza jakaś

  OdpowiedzUsuń